ERJ-PB3D2800V
MFR.Part #
ERJ-PB3D2800V
JLCPCB Part #
C2082218
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 280Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS