ERJ-S08D1152V
MFR.Part #
ERJ-S08D1152V
JLCPCB Part #
C3914709
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS