EEV-FK1K330P
MFR.Part #
EEV-FK1K330P
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 130mA@100kHz 2000hrs@105℃ 33uF 80V 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD