ERA-8VEB3301V
MFR.Part #
ERA-8VEB3301V
JLCPCB Part #
C6613734
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS