ERA-8PPB3833V
MFR.Part #
ERA-8PPB3833V
JLCPCB Part #
C6191464
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS