ERA-3AED183V
MFR.Part #
ERA-3AED183V
JLCPCB Part #
C2074337
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS