UWX0J101MCR1GB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UWX0J101MCR1GB
Description
-40℃~+85℃ 100uF 105mA@10kHz 2000hrs@85℃ 5.4mm 6.3V 6.3mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD