EEV-FK1H330P
MFR.Part #
EEV-FK1H330P
Description
-55℃~+105℃ 195mA@100kHz 2000hrs@105℃ 33uF 50V 6.5mm 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD