ERJ-8ENF4023V
MFR.Part #
ERJ-8ENF4023V
JLCPCB Part #
C2077439
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS