EEU-FC1E332S
MFR.Part #
EEU-FC1E332S
JLCPCB Part #
C4155644
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 2.329A@120Hz 25V 25mm 3300uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS