ERA-1ARC1331C
MFR.Part #
ERA-1ARC1331C
JLCPCB Part #
C19420447
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS