ERJ-1GJF16R0C
MFR.Part #
ERJ-1GJF16R0C
JLCPCB Part #
C20021163
Description
-55℃~+125℃ 16Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS