ERJ-L1WUJ74MU
MFR.Part #
ERJ-L1WUJ74MU
JLCPCB Part #
C4181043
Description
-55℃~+125℃ 1W 74mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS