EEEFK0J352SQ
MFR.Part #
EEEFK0J352SQ
JLCPCB Part #
C542227
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1A@100kHz 12.5mm 14mm 3500uF 5000hrs@105℃ 6.3V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS