ERO-S2PHF6R81
MFR.Part #
ERO-S2PHF6R81
JLCPCB Part #
C19580277
Description
-55℃~+150℃ 250mW 6.81Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS