EEEFK0J352SV
MFR.Part #
EEEFK0J352SV
JLCPCB Part #
C542231
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 3500uF 5000hrs@105℃ 6.3V 825mA@120Hz ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS