ERA-3VRB6651V
MFR.Part #
ERA-3VRB6651V
JLCPCB Part #
C4268585
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS