RYUV400V15UF12*13
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RYUV400V15UF12*13
JLCPCB Part #
C48970938
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 13.5mm 15uF 3000hrs@105℃ 400V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS