ECE-T2AA822FA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECE-T2AA822FA
Description
-40℃~+105℃ 100V 22.5mm 3000hrs@105℃ 30mΩ 40mm 5.773A@10kHz 63mm 8200uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS