ECW-H6114HCC
MFR.Part #
ECW-H6114HCC
JLCPCB Part #
C6548141
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 110nF 630V ±3% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS