ECE-T2AA822EA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECE-T2AA822EA
Description
-40℃~+105℃ 100V 22.5mm 3000hrs@105℃ 30mΩ 35mm 5.923A@10kHz 80mm 8200uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS