ERJ-UP8J625V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-UP8J625V
JLCPCB Part #
C2122122
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 6.2MΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS