381LR221M250H022
MFR.Part #
381LR221M250H022
Description
-40℃~+105℃ 1.83A@20kHz 10mm 220uF 22mm 250V 3000hrs@105℃ 32mm 678mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS