ERJ-XGNJ132Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ132Y
JLCPCB Part #
C3913671
Description
-55℃~+125℃ 1.3kΩ 31mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS