381LQ821M200K012
MFR.Part #
381LQ821M200K012
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.86A@20kHz 2000hrs@105℃ 200V 243mΩ@120Hz 27mm 30mm 820uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS