ECA-1EM100
MFR.Part #
ECA-1EM100
JLCPCB Part #
C1580384
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2000hrs@85℃ 25V 2mm 5mm 85mA@10kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS