ECA-2EM100
MFR.Part #
ECA-2EM100
JLCPCB Part #
C1584922
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 10uF 110mA@120Hz 16mm 2000hrs@85℃ 250V 5mm ±20% Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS