UKL1C220KDDANA
MFR.Part #
UKL1C220KDDANA
JLCPCB Part #
C1582526
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 22uF 2mm 5mm 85mA@120Hz ±10% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS