ERJ-U6RD2150V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U6RD2150V
JLCPCB Part #
C4291451
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 215Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS