ECA-1EM100B
MFR.Part #
ECA-1EM100B
JLCPCB Part #
C5114046
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 12mm 2000hrs@85℃ 25V 50mA@120Hz 5mm 5mm ±20% Plugin,D5xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS