ECA-1CM682
MFR.Part #
ECA-1CM682
JLCPCB Part #
C5114039
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6A@120Hz 16V 16mm 2000hrs@85℃ 31.5mm 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS