ECA-0JM682
MFR.Part #
ECA-0JM682
JLCPCB Part #
C5114024
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.27A@120Hz 12.5mm 2000hrs@85℃ 25mm 5mm 6.3V 6800uF ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS