UBT1C332MHD8
MFR.Part #
UBT1C332MHD8
JLCPCB Part #
C1601129
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10000hrs@125℃ 16V 16mm 2.71A@100kHz 31.5mm 3300uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS