ERJ-12NF1502U
MFR.Part #
ERJ-12NF1502U
JLCPCB Part #
C20018199
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS