ERJ-XGNF6190Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF6190Y
JLCPCB Part #
C2128199
Description
-55℃~+125℃ 31mW 619Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS