ECA-1AM682
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECA-1AM682
JLCPCB Part #
C1585812
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.4A@120Hz 10V 16mm 2000hrs@85℃ 25mm 6800uF 7.5mm ±20% Plugin,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS