L100J3R0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L100J3R0E
JLCPCB Part #
C2618975
Package
Plugin
Description
100W 3Ω ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS