F10J5K0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
F10J5K0E
JLCPCB Part #
C2619711
Package
Plugin
Description
10W 5kΩ ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS