AHA10AFB-1R3
MFR.Part #
AHA10AFB-1R3
JLCPCB Part #
C1568005
Description
1.3Ω 10W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS