L100J3K0E
MFR.Part #
L100J3K0E
JLCPCB Part #
C5662775
Description
100W 3kΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS