MMV03F100RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MMV03F100RE
JLCPCB Part #
C6227602
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS