TCH35P750RJ
MFR.Part #
TCH35P750RJ
JLCPCB Part #
C19467678
Description
-55℃~+175℃ 35W 750Ω Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors