RER60F3320MCSL
MFR.Part #
RER60F3320MCSL
JLCPCB Part #
C6643607
Description
332Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance