UVY2D220MPD1TD
MFR.Part #
UVY2D220MPD1TD
JLCPCB Part #
C5112457
Package
Plugin,D10xL17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 105mA@120Hz 10mm 17.5mm 200V 22uF 5mm ±20% 插件,D10xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS