ULD2A100MED1TD
MFR.Part #
ULD2A100MED1TD
JLCPCB Part #
C1580330
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 10uF 2.5mm 6.3mm 63mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS