UVR2D220MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVR2D220MPD1TD
JLCPCB Part #
C1581491
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 170mA@120Hz 2000hrs@85℃ 200V 22uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS