UHE1A102MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHE1A102MPD1TD
JLCPCB Part #
C1584285
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10V 3.5mm 6000hrs@105℃ 69mΩ 787.5mA@120Hz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS