UCY2C330MPD1TD
MFR.Part #
UCY2C330MPD1TD
JLCPCB Part #
C5110808
Package
Plugin,D10xL17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000hrs@105℃ 160V 17.5mm 260mA@120Hz 33uF 5mm ±20% 插件,D10xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS