UVC2G100MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVC2G100MPD1TD
JLCPCB Part #
C1579607
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100mA@120Hz 10mm 10uF 2000hrs@105℃ 400V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS