UVC2G120MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVC2G120MPD1TD
JLCPCB Part #
C2165777
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 120mA@120Hz 12uF 2000hrs@105℃ 3.5mm 400V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS